حقوق معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی اسم برانوس، ایده‌های به‌کارگیری شده، محصول، سرویس، الگوریتم و محتوای منتشر شده تحت هر عنوان در وب سایت www. tools.beranus.com و تحت هر زیر دامنه آن برای استارت آپ برانوس محفوظ بوده و استفاده و بهره‌برداری از آن تحت هر عنوان بدون مجوز کتبی از هیئت مدیره این استارت آپ غیرقانونی تلقی خواهد شد.

مقررات استفاده

پس از ثبت نام در سایت کاربر بعنوان شخص حقیقی قوانین و مقررات را پذیرفته و باید طبق آن عمل کنید.
در صورت هرگونه فعالیت در خلاف قوانین و مقررات برانوس حساب کاربری شما غیرفعال و در صورت نیاز به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد و وجه پرداخت شده توسط شما مسترد نخواهد شد.
پس از پرداخت هزینه توسط کاربر در صورت استفاده از امکانات سایت و یا حتی استفاده نکردن از امکانات برانوس امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.
وبسایت برانوس پلتفرم آنلاین مدیریت شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها است. کلیه محتوا و اطلاعات وارد شده در سایت توسط کاربران در سایت آپلود شده و برانوس هیچگونه مسئولیتی در رابطه با محتوای کاربران نداشته و کلیه حقوق و شکایات و پیگیری ها برعهده کاربران است.
بخش پشتیبانی برانوس صرفا جهت پیگیری مشکلات فنی و انتقادات و پیشنهادات کاربران جهت بهبود پلتفرم بوده و هرگونه سواستفاده از خدمات و امکانات سایت توسط کاربران برعهده این سامانه نخواهد بود.
شما با استفاده از برانوس متعهد می‌شوید که قوانین شبکه‌های اجتماعی که اکانت آنها را متصل می‌کنید مانند یوتیوب (صفحه قوانین یوتیوب) را نیز رعایت ‌کنید.
برانوس مشکلات، قطعی وبسایت را بصورت کامل بررسی و در جهت رفع آن تلاش خواهد کرد، اما بوجود نیامدن چنین مشکلاتی را تضمین نخواهد کرد.
کاربران مجاز به استفاده بیش از اندازه از منابع و زیرساخت های برانوس نبوده و همچنین اجازه در اختیار گذاشت اطلاعات حساب کاربری و یا فروش آن به شخص دیگری را ندارند.
برانوس این حق را برای خود محفوظ می‌داند که تغییرات را در قیمت ارائه سرویس ها، قوانین و یا در برخی موارد سرویس‌دهی داشته باشد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران

استارتاپ برانوس در کشور ایران ثبت شده و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. کلیه فعالیت های برانوس متناسب با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.
در نتیجه انتشار و توزیع هر گونه محتوای مجرمانه از نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا محافظت از آن به کمک خدمات برانوس به هر شکلی، بر خلاف قانون و ناقض شرایط این توافقنامه است.
کاربران به طور کامل مسئول محتوایی که در سایت منتشر می‌کنند، هستند. برانوس هیچ مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده توسط کاربران نخواهد داشت.
ما محتوای مجرمانه و فیلتر شده را در برانوس نمی‌پذیریم و به محض آگاهی یافتن از توزیع و محافظت چنین محتوایی از این امر جلوگیری خواهیم کرد؛ در چنین حالتی وجه دریافتی از مشتری نیز مسترد نخواهد شد.
انتشار محتوا و تصاویر غیر اخلاقی و جنسی، حمایت، همکاری و یا فروش مواد مخدر، تجهیزات کشتار جمعی، همکاری و حمایت از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب داخلی و خارجی و یا هر فعالیت دیگری که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد مشمول ممنوعیت توزیع و محافظت در برانوس خواهد شد.

حقوق مولف (Copyright)

شما با استفاده از برانوس می‌پذیرید که قوانین و عرف بین‌المللی اینترنت و قوانین و عرف نافذ در هر مورد یا منطقه مشمول خدمات برانوس را رعایت می‌کنید و هیچ‌گونه اقدامی که به هر شکل موجب ایجاد مسئولیت حقوقی یا مالی خارج از حدود تعهدات شرکت برای برانوس گردد انجام نمی‌دهید.
در صورت وقوع این امر تمامی مسئولیت‌های حقوقی و مالی مرتبط را برعهده می‌گیرید. برانوس این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان به صلاح‌دید و تشخیص خود و بر اساس شکایات و گزارشات وارده از سوی سازمان‌ها و نهادهای نافذ اینترنت و نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به توقف ارائه خدمات به شما اقدام نماید. در صورت وقوع این امر وجوه پرداختی مسترد نخواهد شد.